Bonita klienta

Jak je vám určitě známo, banky fungují hlavně díky poskytování úvěru lidem a je tomu tak po celém světě. Ačkoliv si to mnoho lidí neuvědomuje, tak největší příjmy banky jsou především v úrocích za půjčky a úvěry. Proto je pro banku vysoce důležité dbát na to, aby půjčovala peníze jen lidem, u kterých má velkou pravděpodobnost, že nebudou mít problém splácet. Toto se nazývá bonita klienta, která vyjadřuje předpokládanou schopnost splatit požadovaný úvěr. Ověřováním bonity banka snižuje riziko, že se z jejich klienta stane problémový neplatič, od kterého pak neuvidí ani korunu.

Z výše zmíněných důvodů je jasné, jak důležitá bonita klienta pro banku je. Zjednodušeně tak banka bere v potaz nejen vaši platební morálku, ale i platební historii. Pokud jste zrovna by žadatele o půjčku, tak v bance projdete procesem, ve kterém se analyzuje vaše historie v bance. Pro dobrou bonitu jste v minulosti nesměli mít záporný zůstatek a problémy se splácením. Aby vám banka půjčila a získali jste vysokou bonitu, nesmíte být zapsání v registru dlužníků, do kterého při každém úvěru banka nahlíží.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server