Domicilace plateb

Pokud se chystáte hledat financování pro váš dům, určitě si chcete co nejvýhodněji půjčit a zároveň získat co nejkvalitnější půjčku u stabilní společnosti. Jenže nabídky jednotlivých hypotečních bank bývají dost podobné a úrok nebývá až tak optimistický. Přesto existuje několik způsobů, jak snížit úrok aniž byste přišli o kvalitu finančního produktu. Jako první bychom vám chtěli doporučit srovnání jednotlivých společností a nalezení optimálního úroku. Jako druhou možnost máte domicilaci plateb, která se stále stává oblíbenější. Domicilace plateb umožní každému žadateli snížit úrok a ulevit tak vašemu rozpočtu.

Jak vlastně domicilace plateb probíhá? V základu jde o to, že některé banky a hypoteční společnosti vám nabídnou vedení účtu přímo u nich. Když tak budete na jejich účet pravidelně převádět výplatu a další příjmy, sníží vám za odměnu úrok. Jednoduše řečeno – když si u vaší společnosti, která vám nabízí hypotéku, zřídíte účet a budete na něj posílat pravidelnou výplatu, dostanete nižší úrok při koupi nemovitosti.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server