Exekuce

Exekuce se u nás často nahrazuje vykonávacím řízením. Nejčastěji k exekuci dojde, když dlužník není schopen splácet a neplní své povinnosti, ke kterým se uvázal. Obecně slouží exekuce k vymáhání pohledávek a musí ji schválit některý z orgánů nebo soud. Pokud dlužník má nějaké hmotné bohatství, tak je oceněno, prodáno a finanční výtěžek je vracen věřiteli, který na základe smlouvy nebo směnky má nárok na vrácení. Pokud jste na straně věřitele a máte problém s dlužníkem, můžete na něj podat trestní oznámení a nejlépe se poraďte s vašim právníkem.

Exekuční řízení patří mezi velmi nepříjemné věci, proto by nikdo z nás neměl nechat svou situaci dojít až k exekuci. Asi nikdo by si nepřál, aby jednoho dne na dveře zaklepal exekutor a odnesl si všechny cenné věci. V takovém případě už ale nic nenaděláte a raději se snažte takové situaci předejít.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server