Exekuční příkaz

Možná i vy jste někdy viděli v televizi, jak exekutoři zabavují někomu majetek, protože nesplácel své půjčky nebo dlužil peníze. Nemusíte se bát, jen tak k vám nikdo vtrhnout nemůže a nemůže vám odnést vaše věci. Pokud se exekutoři vydají k někomu pro majetek, musí to být na základě exekučního příkazu, bez kterého nemá nikdo právo k vám vtrhnout a vzít vám nějaké věci a elektroniku. Nejčastěji se při exekuci zabavuje právě elektronika, která poté plní funkci dluhu po prodání exekutory.

Exekuční příkaz je právoplatné rozhodnutí soudce, který řeší především dluhy. O exekučním příkazu rozhoduje exekuční soudce, který je pověřen řešením exekučního sporu a rozhoduje o způsobu provedení. Na základě exekučního příkazu mohou exekutoři odebrat dlužníkovi majetek dle určené výše a následně ho prodat. Po prodeji putují peníze k věřiteli. Proti exekučnímu příkazu se nedá odvolat a jeho rozhodnutí musí být doručeno do vlastních rukou věřitele i dlužníka.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server