Hypoteční úvěr / hypotéka

Pokud plánujete koupit si rodinný dům nebo si nový dům postavit, možná budete potřebovat pomoct s financováním. Většina lidí si totiž nemůže dovolit utratit několik miliónů za nový dům, a tak se poohlížejí po hypotékách, které jsou přesně určeny pro financování bydlení. Oproti klasickým půjčkám mají hypotéky mnohem lepší úroky, protože vlastně ručíte za částku domem. V praxi to znamená, že pokud přestanete splácet, můžete o svůj dům přijít. Hypoteční úvěr nabízí většina bank v České republice a nespočet mimo bankovních firem. Stačí si jen vybrat takový úrok, který se vám zdá přijatelný.

Hypotéka nabízí několik možností jako například úrokovou sazbu. Vybrat si tak můžete mezi variabilní úrokovou sazbou a fixní sazbou. U variabilní úrokové sazby nevíte dopředu, jaký úrok stanoví ČNB na příští měsíce. U fixní úrokové sazby bude úrok neměnný a po celou dobu hypotéky (nebo po domluvenou dobu) bude výše hypotečního úvěru konstantní. Obecně se spíš doporučuje využívat fixní úrokové sazby u hypoték, protože vás do budoucna nemohou zaskočit nečekaně vysoké úroky a dopředu víte, kolik vás měsíčně bude hypoteční úvěr stát.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server