Konsolidace

Někdy se člověk dostane do nepříznivé situace a musí začít finanční problémy řešit. Mezi časté problémy patří neschopnost splácet několik půjček najednou. Lidem se často stává, že neodhadnou své finanční možnosti a vezmou si několik úvěrů či elektroniku na splátky. Když poté zjistí, kolik peněz musí zaplatit každý měsíc, mají velké problémy s placením. Naštěstí existuje způsob, který vám umožní spojit všechny vaše současné úvěry do jednoho. Tento finanční produkt se nazývá konsolidace a pomáhá všem zadluženým lidem, kteří nezvládají své půjčky.

V praxi to funguje tak, že vám společnost nebo banka zafinancuje stávající úvěry a spojí vám je do jedné splátky. Vy tak budete platit celkově nižší částku jen bance, avšak po delší dobu. Díky tomu vám výrazně klesnou každoměsíční náklady a konsolidace i vám umožní lepší orientaci v půjčkách. Po konsolidaci totiž budete mít jen jeden celkový úvěr a o všechny jednotlivé půjčky se můžete přestat starat. Jestliže patříte mezi lidi, kteří přecenili svou situaci a mají více půjček, nebojte se konsolidaci vyzkoušet a snížit tak paušální měsíční výdaj na úrok.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server