Kontokorent

Na finančním trhu existuje pro žadatele o půjčku několik odlišných produktů. Nejčastěji se jedná o osobní půjčky, avšak často lidé potřebují jen menší částku a to v určitém období měsíce. V takovém případě vychází nejlépe a nejlevněji kontokorent. V dnešní době nabízí každá banka různé typy kontokorentů. Kontokorent vlastně znamená povolený debet, a tak se můžete kdykoliv dostat do mínusu. Pokud tak máte problémy s rozpočtem do doby, než vám přijde výplata, je ideální živit se z kontokorentu a po výplatě opět kontokorent doplnit.
Mezi hlavní výhody kontokorentu patří bezúročné období, které bývá často i 30 dní. Pokud tak do 30 dnů opět svoje konto naplníte, nebudete z půjčených peněz platit žádné úroky. Můžete si tak vlastně po určitou dobu bez problémů půjčovat peníze, když je budete potřebovat.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server