Kreditní karta

Pokud člověk potřebuje peníze, může využít několika zajímavých produktů nebo je třeba i kombinovat. Mezi ty nejčastější patří půjčky, úvěry, kontokorenty a také kreditní karty. Často bývá každá debetní karta nazývána kreditní kartou, přestože mezi sebou mají velké rozdíly. Debetní karta totiž slouží jen jako klasická karta do bankomatu, díky které čerpáte peníze z vašeho běžného účtu. Naopak kreditní karta slouží k čerpání půjčených peněz a slouží jako takový záložní zdroj. Nejčastěji funguje normálně jako samostatný účet, na kterém máte určitý obnos. Jestli budete peníze potřebovat, můžete z kreditní karty peníze vybrat nebo jí platit.

Mezi hlavní výhody kreditní karty patří bezúročná období a variabilní výše úroku. Tato karta funguje tak, že platíte úroky jen z vybraných peněz. Můžete tak mít kreditní kartu klidně rok, a pokud nevyberete z ní žádné peníze, nebudete platit ani korunu. Navíc některé kreditky mají období, po které neplatíte z vybraných peněz ani korunu na úrocích a můžete je tak třeba 30 dní využívat dle libosti. Poté stačí jen doplnit kartu do původní výše a můžete tak mít peníze navíc bez poplatku.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server