Období splácení

Jestliže jste ve finančních problémech, asi se poohlížíte po nějaké zajímavé půjčce nebo úvěru, který by vám pomohl situaci obrátit k lepšímu a výrazně tak ulehčit vašemu životu. Přestože se půjčování peněz moc nedoporučuje kvůli úrokům, tak chápeme, že v některých situacích člověk nemá na výběr. Jestliže se poohlížíte po půjčce, snažte se co nejvíce pochopit podmínky smlouvy a zkusit si vyjednat takové parametry půjčky, které vám osobně vyhovují. Mezi základní údaje u půjčky patří výše půjčky, RPSN, výše měsíční splátky a období splácení. Právě období splácení sice není lidmi řazeno jako nejdůležitější prvek smlouvy, ale ve své podstatě jde o velmi důležitý časový údaj. Představte si, že si pořídíte půjčku na moc krátké období a nebudete schopni splácet. Nebo naopak si půjčku rozložíte do mnoha let, i když vlastně tolik let nepotřebujete. Pak se s vámi období splácení zbytečně dlouho táhne.

U půjček před výplatou bývá období splácení často jen měsíc nebo několik měsíců. Oproti tomu vyšší půjčky nebo hypoteční úvěry mají období splácení od 24 měsíců až klidně do deseti let. Období splácení byste si měli vybrat takové, které vám společně s výší měsíční splátky vyhovuje a je pro vás akceptovatelné.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server