Plná moc

Víte, že vás může na základě plné moci kdokoliv zastoupit u soudu nebo třeba při vyřizování na celním úřadě? Pokud tak nemůžete z nějakého důvodu se dostavit na různá řízení, úřady nebo si třeba jen prodloužit pojistku na auto, může se vám plná moc hodit. Díky plné moci dáváme právo určené osobě, aby nás zastupovala v určité situaci. Samotné vyřízení plné moci je velmi jednoduché a podle vzoru si ji může udělat každý z nás. Každá plná moc musí obsahovat údaj o tom, k čemu je vlastně daná osoba zmocněna a v jaké situaci může zmocněnec (ten kdo převzal právo nás zastupovat) zastupovat.

Mezi příklady plné moci můžeme uvést například prodej automobilu. V takovém případě zmocnitel dává právo k prodeji osobě (zmocněnci) na základě správně vyplněné plné moci, ve které je uvedeno, že zmocněnec může libovolně řídit a zastupovat zmocnitele při prodeji.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server