Pohledávka | Půjčky od soukromých osob ihned

Pohledávka

Protože si lidé často půjčují od jiných, nebo firmy vyrábí zboží, za které až poté na základě faktury dostanou zaplaceno, vzniká pohledávka. Určitě jste se i vy někdy s tímto pojmem setkali. V podstatě pohledávka je právo věřitele na plnění od dlužníka, který se zavázal plnění dodržovat. V případě firem jde často o domluvený prodej zboží, za který dlužník musí do určité doby splatnosti zaplatit. Po předání zboží vzniká pohledávka, která je ukončena až zaplacením za zboží. Podobně tomu je mezi lidmi a bankami. Protože banky pravidelně půjčují lidem peníze, tak jim vzniká pohledávka, kterou každý žadatel musí uhradit. Tím, že bance nebo investorovi vznikne pohledávka, je dlužník povinen dle daných podmínek dodržet smlouvu a řádně se jí držet.

Pokud dlužník nerespektuje pravidla pohledávky a nějak ji poruší, může vzniknout správní řízení, případně se přistoupí k předem daným sankcím, pokutám a mohou se vypočítat penále. Mezi nejčastější porušení smlouvy patří nezaplacené měsíční splátky. U firem, které spolupracují, se často setkáváme s pohledávkami, které jsou zaplaceny až po datu splatnosti.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server