Přefinancování

Někteří lidé často doplácejí za neuvážené půjčky, které jim v dalších měsících či letech dělají velké problémy. Velmi často se setkáváme s lidmi, kteří neodhadli své možnosti nebo se jim snížil pravidelný měsíční příjem. Pokud patříte i vy mezi lidi, kteří podcenili několik půjček, čtěte dále. Lidé bohužel často sáhnou i po méně výhodné půjčce, která se s postupem času stane strašákem. Naštěstí pro vás máme řešení, které se nazývá přefinancování. Díky přefinancování můžete výrazně ulevit vašemu rozpočtu a sjednotit tak všechny stávající úvěry do jednoho balíku. Výsledkem přefinancování je delší doba splácení, ale mnohem nižší měsíční splátky. Díky přefinancování tak budete moci splácet méně a měsíčně vás vaše půjčky a úvěry vyjdou mnohem lépe.
Přefinancování bývá známé také pod pojmem konsolidace půjček, která probíhá velmi podobně. Laicky řečeno vám přefinancování výrazně sníží měsíční fixní splátku a protáhne dobu splácení. Vy tak budete místo třeba čtyř půjček splácet pouze jednu velkou. Jestliže si myslíte, že by se vám hodilo sjednocení úvěrů do jednoho finančního produktu, neváhejte.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server