Půjčky od soukromých investorů

Jestliže jste se na tyto informační webové stránky dostali z důvodu finančních problémů, tak si můžete alespoň na chvíli oddechnout. Přinášíme pro vás ucelené informace o jednotlivých půjčkách a možnostech, jak si finančně přilepšit. V České republice už snad neexistuj člověk, který by nikdy neměl půjčené peníze, protože nedostatkem trpí většina z nás. Co má ale dělat rodina, která žije od výplaty k výplatě a s nízkým platem nemá šanci si dlouhodobě ušetřit nějaké peníze? Když člověk nemá šanci vytvořit si finanční rezervy, můžou ho jakékoliv problémy rychle dostat do kolen a znepříjemnit mu život. Představte si, že přijdete o auto a nebudete mít čím se dopravit do práce. Nezbude vám, než si peníze půjčit, avšak ani to není tak jednoduché.

Žádné chození do bank pro půjčky od soukromých investorů

Doporučíme vám půjčky od soukromých investorů a naopak vás nebudeme balamutit s výhodami bankovních půjček. Pokud jste již dříve s bankou jednali o úvěru nebo půjčce, tak určitě víte, jak zdlouhavé tyto žádosti jsou a s jakým výsledkem. Většina lidí v bance nepochodí a odejde s prázdnou. Ještě hůř – tito lidé přijdou o hodiny drahocenného času dojížděním do banky a zpět. Naštěstí existují pro tyto lidi i jiné možnosti půjček, jako již zmiňované půjčky od soukromých investorů. V čem jsou půjčky od soukromých investorů tak výjimečné a zvláštní? Hlavní výhodou je to, že si půjčujete od investora, nikoliv bankovní instituce. Proto se můžete rozumně domluvit na všech parametrech půjčky a vytvořit si přesně takovou nabídku, která se vám bude líbit. Vyberete si jak výši částky, tak počet měsíců a úrok, který byste si v bance vůbec domlouvat nemohli.

Žádný registr u půjčky od soukromých investorů

Navíc jsou tyto půjčky od investorů naprosto bez registru a registr dlužníků nemá u žádosti žádnou váhu. Stačí uvádět pravdivé informace o vás a vaši finanční situaci.

půjčka

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server