Směnka

Jestliže jste se v posledních letech poohlíželi po různých možnostech půjček, určitě jste narazili na směnky. Směnka plní stejnou funkci jako smlouva v bance. Oproti bankovní smlouvě má ale několik nesporných výhod. Mezi ty hlavní patří jednoduchost, protože směnka je vlastně jeden papír, na kterém najdeme základní údaje o věřiteli, dlužníkovi a finanční hodnoty. Nemusíte se tak bát, že byste museli číst dlouhé podmínky půjčky, protože směnka patří mezi opravdu jednoduché dokumenty. Na směnce nesmí chybět údaje o obou osobách, výše částky, úrok a doba splatnosti. Pokud plánujete splácet měsíčně, musí být uvedena výše měsíční splátky. Po podepsání směnky se stává pohledávka závaznou a dlužník je povinen dodržovat podepsaná pravidla.
Nejčastěji si můžete na směnku půjčit peníze od známých nebo soukromých investorů. Ti dávají přednost směnkám před složitými smlouvami. Pro investory jsou navíc směnky výhodné v tom, že jsou lehce vymahatelné. Tak jako u každé půjčky zvažte své možnosti a není na škodu domluvit rozumné penále za neplnění předem daných podmínek. Díky směnce můžete získat peníze na ruku velmi rychle, protože ji lze sestavit za pár minut. Na internetu najdete několik různých ukázkových šablon.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Vyzkoušejte i jiné půjčky:

Pro klienty s nízkým příjmem je na stránkách xxlpujckybezregistru.eu připravena půjčka bez doložení příjmu až do výše 50 tisíc Kč.

XXLpujcky.cz nabízejí expresní půjčky bez registru pro klienty v ČR od 18 let až do výše 50 tisíc Kč.

Využijte nebankovní půjčky bez registru a zástavy na našich stránkách xxlpujcky.com a financujte tak svoji vysněnou dovolenou.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server